Alarm 2009

Średnia: 5 (9 głosów)
Alarm 2009

Program Alarm 2009 to odmłodzona i znacznie wzbogacona wersja dostępnego na tej stronie programu Alarm 2006. Program został wzbogacony o nowe funkcje takie jak np. reagowanie na zamknięcie, uruchomienie czy zawieszenie się dowolnej aplikacji oraz reagowanie na brak połączenia z Internetem.

Alarm 2009
Alarm 2009

W nowej wersji dodano też kilka różnych rodzajów informowania/alarmowania. Wprowadzono jako rodzaj alarmu np. możliwość zabijania procesu czy symulację wciśnięcia dowolnego klawisza (lub kombinacji klawiszy).
Jako alarm reagujący na konkretne zdarzenie może być również symulacja kliknięcia w dowolny punkt na ekranie Twojego komputera, otwarcie dowolnego pliku/folderu czy uruchomienie dowolnej aplikacji. Program może również zawiesić działanie myszy lub klawiatury, wygasić monitor czy zwiększyć głośność maksymalnie.

Nowością, w porównaniu ze starszą wersją, jest możliwość tworzenia skrótów do programu, które automatycznie ustawiają parametry alarmowania na takie, jakie podamy podczas tworzenia. Aby utworzyć skrót do programu należy ustawić w programie Alarm 2009 wszystkie parametry niezbędne do uruchomienia wybranego alarmu po czym kliknąć na przycisk Utwórz skrót. Od dej pory gdy program uruchomiany będzie ze skrótu wszystkie ustawienia ładowane będą automatycznie.

Alarm 2009
Alarm 2009

Więcej na temat skrótów można przeczytać w dostępnej z programem pomocy. Można uruchomić ją np. z okna O programie. Kolejną nowością w programie jest kreator ustawiania czasu przeliczający np. czas podany w sekundach na postać GG:MM:SS lub zamieniający różnicę dni na postać GG:MM:SS.
W tym celu zostało stworzone nowe okno, w którym można podać dzień, w którym alarm ma zostać uruchomiony. Program automatycznie przeliczy różnicę czasu między aktualną datą a ustawionym dniem i rozpocznie odliczanie.

Poza opisanymi powyżej dodatkami i poprawą wykrytych w czasie użytkowania błędów dodano m.in. kilka rodzajów dźwięków, które można wykorzystać jako sposób alarmowania, odświeżono wygląd programu oraz zwiększono funkcjonalność poprzez dodanie kilkunastu dodatkowych opcji.

Alarm 2009

Komentarze

Witam.
Bardzo fajny programik. Działa bez zarzutu. Na początku wymaga trochę skupienia, ale to tylko zaleta moim zdaniem. Szkoda, że nie ma opcji ustawienia kilku powiadomień. Dziękuję za udostępnienie tego programiku. Pozdrawiam.

Dodaj nowy komentarz

Filtrowany HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Tekstowe buźki będą zamieniane na ich graficzne odpowiedniki.

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Tekstowe buźki będą zamieniane na ich graficzne odpowiedniki.
CAPTCHA
W celu potwierdzenia, że jesteś człowiekiem, prosimy o wykonanie poniższego zadania
Target Image