Zestawienie programów

Poniżej znajduje się spis napisanych przeze mnie programów. Wszystkie programy są darmowe, nie mogą zostać użyte w celach komercyjnych. Ich rozpowszechnianie jest wskazane. Lista programów zawiera krótki opis programu, rozmiar, ilość pobrań, ocenę, język w jakim dany program został napisany oraz informacje na temat tego czy do programu dołączony jest kod źródłowy. Poniższe zestawienie to tylko namiastka tego co można zrobić programując w dowolnym języku oraz namiastka tego co zrobiłem w ogóle. Wiele programów nie doczekało się swojej premiery z braku czasu na ich dokończenie a jeszcze większa ilość nie zostanie nigdy wystawiona na "światło dzienne" ponieważ była napisana do jakiegoś konkretnego zadania. Nie można bez mojej wiedzy zamieszczać tych programów na żadnych płytach, ani sprzedawać. Programy umieszczone wraz z kodem źródłowym publikowane są na licencji GNU.

Przed rozpoczęciem korzystania z oprogramowania należy uważnie przeczytać warunki użytkowania (licencję).

Nazwa programu Opis Ilość pobrań Ocena Ilość głosów Wielkość Wersja Open Source Język
Finanse domowe

Finanse domowe

Najprostszym sposobem na oszczędzanie jest kontrola wydatków. Program Finanse domowe ma za zadanie „monitorowanie” wydatków, przychodów i oszczędności w gospodarstwie domowym a także umożliwia dokonywanie analizy wprowadzonych płatności. Daje również możliwość planowania i ograniczania wydatków oraz pomaga zarządzać lokatami. Program jest całkowicie darmowy, jest na najlepszy sposób na oszczędzanie.
40178
5/5
20 323 3.92 MB 1.0.0.3826 NIE Delphi
Finanse domowe 2

Finanse domowe 2

-
0/5
- 147.82 MB 2.0.0.37 NIE .NET C#

Dziękuję wszystkim za używanie, testowanie, rozpowszechnianie, wyłapywanie błędów i nadsyłanie propozycji z nowymi opcjami do programów.